Vitajte na stránke CK AMOS

Cestovná kancelária AMOS pôsobí na trhu od roku 2006. Zaoberá sa organizovaním školských pobytov v prírode, poznávacích zájazdov, lyžiarskych a plaveckých kurzov pre školy na Slovensku aj v zahraničí.

Naše rodinné podnikanie je založené na osobnom prístupe ku klientovi a splneniu individuálnych požiadaviek každej skupiny. Ponúkame bohaté portfólio pobytových aj poznávacích zájazdov a sme ústretoví aj vytvoreniu “zájazdu na mieru”. Neváhajte nás osloviť so svojimi požiadavkami, radi splníme Vaše cestovateľské sny.

Tím CK AMOS                                           

 

Poznávacie zájazdy s CK AMOS

Cestovná kancelária AMOS si pre Vás pripravila niekoľko zaujímavých zájazdov, ktoré Vám umožnia spoznať najkrajšie miesta nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Zamestnanci CK AMOS pre Vás pripravia všetky náležitosti poznávacieho zájazdu tak, aby ste už nemali žiadne starosti s jeho organizáciou. V prípade záujmu Vám zabezpečíme rezervácie vstupov do kultúrnych pamiatok a dokonale pripravíme program zájazdu podľa individuálnych požiadaviek. Ponuku poznávacích zájazdov môžete nájsť v sekcii “Ponuka zájazdov”. Tešíme sa na našu spoluprácu.

Ponuka poznávacích zájazdov

Pobytové zájazdy s CK AMOS

Cestovná kancelária AMOS si pre Vás pripravila široké portfólio pobytových zájazdov. Ponúkame Vám školy v prírode, lyžiarske kurzy, plavecké kurzy, kurzy ochrany človeka a prírody a športové sústredenia na Slovensku aj v zahraničí.

Naši zamestnanci Vám ochotne pomôžu vybrať to pravé zariadenie, ktoré bude najlepšie vyhovovať Vašim požiadavkám.

Ponuka pobytových zájazdov

Autobusová doprava

V spolupráci s našimi prepravcami zabezpečíme, aby Vám počas prepravy bolo poskytnuté to najlepšie pohodlie a bezpečnosť.

Našich prepravcov si starostlivo vyberáme na základe kvality poskytovaných služieb, technického stavu dopravných prostriedkov, ochoty a priateľského prístupu. Veríme, že budete s komplexnými službami našich prepravcov spokojní.

Zájazdy na mieru

CK AMOS je otvorená novým nápadom a možnostiam a preto Vám radi a ochotne pripravíme “zájazd na mieru” presne podľa vašich predstáv a požiadaviek.

Pripravíme pre Vás podrobný itinerár zájazdu s prehľadným a podrobným popisom jednotlivých dní poznávacieho zájazdu. Radi pre Vás zabezpečíme aj pobytové zájazdy na mieru, turistické, plavecké a iné kurzy alebo akcie podľa Vašich potrieb.

Požiadaj o zájazd na mieru

 

Náš tím

Iveta Lukáčová

Kontaktovať Ivetu

 

Prečo cestovať s nami

  • Individuálny prístup
  • Príjemný personál
  • Zákazník je náš pán
  • Kvalita služieb
  • Vybavíme za Vás všetko
  • Odbornosť sprievodcov
  • Niekoľkoročné skúsenosti v cestovnom ruchu
  • Inovatívne nápady

Blog

Zaujímave články o destináciach, poznatkoch ľudí nájdete v tejto časti

Články